OSŁONKA Z PRZYPRAWAMI OSTRA 2 SZT.

14,00zł

Innowacyjna osłonka z przyprawami - ostra, to nowość na polskim rynku, zapewniająca doskonały smak, atrakcyjny wygląd i kształ domowym wyrobom!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Innowacyjna osłonka z przyprawami - ostra, to nowość na polskim rynku, zapewniająca doskonały smak, atrakcyjny wygląd i kształ domowym wyrobom! Jest niezwykle łatwa i szybka w zastosowaniu. Multifunkcyjny produkt jest idealnie dopasowany do potrawek z szynkowaru o pojemności 1,5 kg. Brak szynkowaru nie jest problemem - osłonka nadaje się do samodzielnego przycięcia i powlekania przyprawami również innych domowych wędlin (parzonych, suszonych i surowych dojrzewających), serów, pieczeni, pasztetów i ryb - pieczonych oraz wędzonych. W przypadku wykorzystywania osłonki bez użycia szynkowaru konieczne jest zapewnienie przylegania osłonki z przyprawami do produktu - np.: w przypadku sera należy zabezpieczyć wsad przed przemieszczaniem za pomocą siatki lub w foremki serowarskiej, a w przypadku mięs umieszczając danie w formie do pieczenia, siatce wędliniarskiej lub w folii do pieczenia.

Włóknina na której rozmieszczone są przyprawy nie przywiera do urządzenia oraz pełni funkcję izolacyjną, dzięki czemu wyeliminowana jest konieczność użycia specjalnych woreczków do szynkowaru. Kolorowe, aromatyczne przyprawy doskonale i trwale powlekają potrawkę.

Uwaga! Produkt nadaje się do parzenia (do temp.: 88°C), pieczenia, a także wędzenia (do 180°C pod warunkiem zapewnienia przylegania osłonki do wsadu). Osłonki nie należy moczyć przed użyciem.

Instrukcja użycia z szynkowarem:
1. Zawiń potrawkę w osłonkę – posypką skierowaną do potrawy (co umożliwi transfer przypraw), a jasną stroną włókniny skierowaną na zewnątrz.
2. Włóż do szynkowaru i parz zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia.
3. Po obróbce cieplnej szybko schłódź szynkowar i wyjmij potrawę w osłonce.
4. Delikatnie odklej włókninę (przyprawy pozostaną na potrawce). Smacznego!
*przy rozdrobnionych wsadach najpierw osłonkę umieść w urządzeniu, a następnie upakuj farsz.
Uwaga!
Parzenie w osłonce nie różni się niczym od zwykłego parzenia w szynkowarze. Należy jedynie przestrzegać, by temperatura PARZENIA wyniosła MAKSYMALNIE 88°C! Po zakończeniu parzenia szynkowar należy pozostawić do wystygnięcia. Przed wyjęciem wsadu należy ponownie włożyć go na chwilę do gorącej wody - ułatwi to wyjście dania z wnętrza szynkowaru. Uwaga! Z gotowej potrawy należy delikatnie odkleić włókninę, tak by na powierzchni dania pozostały jedynie przyprawy.
Instrukcja użycia bez szynkowaru:
Przygotowując danie w formie do pieczenia, wyłóż formę osłonką, stroną z przyprawami do góry, a następnie umieść wsad w formie i piecz według wskazań z wykorzystywanego przepisu. Jeśli osłonki z przyprawami używasz do powlekania sera lub mięs wędzonych – zabezpiecz wsad przed przemieszczaniem za pomocą siatki wędliniarskiej. Przygotowując dania w piekarniku możesz również dania owinąć folią nadającą się do pieczenia. Pamiętaj, aby temperatura pieczenia lub wędzenia wynosiła maksymalnie 180°C !
Więcej przepisów: na www.browin.pl/przepisnik
Opakowanie zawiera 2 osłonki pasujące do szynkowaru o pojemności 1,5 kg.
Najlepiej spożyć przed: data z tyłu opakowania.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. 
Składniki: pieprz czarny (35,2%), kolendra, cebula, czosnek, papryka czerwona, chilli, ziele angielskie, kminek, skrobia modyfikowana, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, zagęstnik: sól sodowa karboksymetrylocelulozy. 

Może zawierać gorczycę.

Podukty powiązane