OSŁONKA SPATEX Ø60 - PASTRAMI

10,90zł

Osłonki Spatex® pokryte są aromatycznymi przyprawami, ziołami i specjalnie skomponowanymi mieszankami, które nadają produktom mięsnym i wędlinom wyjątkowy wygląd, smak i aromat.

Więcej szczegółów

37 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

2181

Więcej informacji

Osłonki Spatex® umożliwiają regularne naniesienie przypraw na całej powierzchni wędliny, dzięki czemu zarówno smak, kolor jak i aromat przyprawy są jednolite na całym produkcie.

Stosowana jako osłonka dekoracyjna wykorzystywana w przemyśle mięsnym do produktów parzonych, podsuszanych, suszonych i surowych dojrzewających oraz w przemyśle mleczarskim (do dekoracji serów).

Skład: Posypka dekoracyjna (pastrami): pieprz czarny, pieprz biały, czosnek, kolendra, papryka czerwona

Sposób użycia

Osłonki nie należy moczyć przed użyciem. Napełniać ściśle, nie przepełniać. Wyrób należy formować dociskając w celu usunięcia ewentualnych pęcherzyków powietrza.
Po obróbce cieplnej produkt należy szybko schłodzić, a następnie usunąć włókninę lub tkaninę. Po jej zdjęciu zaleca się hermetyczne zapakowanie wyrobu.

Przy produkcji wyrobów parzonych wyrób w osłonce Spatex należy parzyć w temperaturze max. 88°C.

Długość 47cm + 10cm kołnierz

Średnica po wypełnieniu 60mm

Informacja o alergenach  – w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Podukty powiązane