Obniżka! OSŁONKA Z PRZYPRAWAMI WŁOSKA 2 SZT. Zobacz większe

OSŁONKA Z PRZYPRAWAMI WŁOSKA 2 SZT.

11,00zł

14,00zł

-3,00zł

-3,00zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 14,00zł

Lubisz włoskie smaki? Jeśli masz ochotę na potrawę z szynkowaru, np. wędlinę, pasztet, rybę lub danie wegetariańskie w śródziemnomorskim stylu. Osłonka z przyprawami we włoskim stylu sprawi, że Twoje dania będą miały nie tylko wspaniały smak, ale także atrakcyjny wygląd. Użyjesz jej także podczas pieczenia, wędzenia i gotowania. Osłonka świetnie sprawdzi się również przy produkcji domowych serów.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Innowacyjna osłonka z przyprawami we włoskim stylu to nowość na polskim rynku, zapewniająca doskonały smak, aromat oraz atrakcyjny wygląd domowym wyrobom. Niezwykle łatwa i szybka w zastosowaniu. Produkt jest idealnie dopasowany do użycia w szynkowarze o pojemności 1,5 kg. Wspaniale sprawdzi się także do powlekania przyprawami innych domowych przysmaków, nie tylko mięsnych, ale także gotowanych, parzonych, pieczonych czy wędzonych, do wędlin suszonych i surowych dojrzewających, do pieczeni, pasztetów, ryb i serów.

W przypadku wykorzystywania osłonki bez użycia szynkowaru, konieczne jest zapewnienie dobrego przylegania osłonki z przyprawami do produktu. W przypadku sera należy zabezpieczyć wsad przed przemieszczaniem się za pomocą siatki lub foremki serowarskiej, a w przypadku mięs np. za pomocą formy do pieczenia, siatki wędliniarskiej lub folii do pieczenia. Osłonkę można przycinać, dopasowując ją do przygotowywanych porcji.

Włóknina, na której rozmieszczone są przyprawy, nie przywiera do ścianek naczynia, a przy tym spełnia funkcję izolacyjną, dzięki czemu nie ma potrzeby użycia specjalnych woreczków dedykowanych do szynkowaru. Kolorowe, aromatyczne przyprawy równomiernie powlekają wsad i świetnie przylegają do jego powierzchni. 

Uwaga! Produkt nadaje się do parzenia, gotowania, pieczenia, a także wędzenia (do 180°C – pod warunkiem zapewnienia przylegania osłonki do wsadu). Osłonki nie należy moczyć przed użyciem.

Instrukcja użycia z szynkowarem:

  1. Zawiń wsad w osłonkę - posypką skierowaną do potrawy (co umożliwi transfer przypraw), a jasną stroną włókniny skierowaną na zewnątrz.
  2. Włóż do szynkowaru i parz zgodnie z instrukcją dołączoną do urządzenia.
  3. Po obróbce cieplnej szybko schłodź szynkowar i wyjmij potrawę w osłonce.
  4. Delikatnie odklej włókninę (przyprawy pozostaną na przygotowanym daniu). Smacznego!
  5. Przy rozdrobnionych wsadach najpierw osłonkę umieść w urządzeniu, a następnie upakuj farsz.

Uwaga!

Parzenie w osłonce nie różni się niczym od parzenia w szynkowarze bez użycia osłonki. Należy jedynie przestrzegać odpowiednich temperatur parzenia danego mięsa. Po zakończeniu parzenia szynkowar należy pozostawić do wystygnięcia. Przed wyjęciem wsadu należy ponownie włożyć go na chwilę do gorącej wody - ułatwi to wyjście dania z wnętrza szynkowaru. Uwaga! Z gotowej potrawy należy delikatnie odkleić włókninę, tak, by na powierzchni wsadu pozostały jedynie przyprawy.

Instrukcja użycia bez szynkowaru:

Przygotowując danie w formie do pieczenia, wyłóż formę osłonką, stroną z przyprawami do góry, a następnie umieść wsad w formie i piecz według wskazań z wykorzystywanego przepisu. Jeśli osłonki z przyprawami używasz do powlekania sera lub mięs wędzonych - zabezpiecz wsad przed przemieszczaniem się, np. za pomocą siatki wędliniarskiej. Przygotowując dania w piekarniku możesz również owinąć je folią nadającą się do pieczenia. Pamiętaj, aby temperatura pieczenia lub wędzenia wynosiła maksymalnie 180°C!

Opakowanie zawiera 2 osłonki dedykowane do szynkowaru o pojemności 1,5 kg.

Osłonka wyprodukowana została w Polsce.

Najlepiej spożyć przed: data z tyłu opakowania.

Przechowywać w suchym miejscu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni UV.

Składniki: przyprawy w zmiennych proporcjach: bazylia (21%), czosnek, pomidor; skrobia modyfikowana, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, zagęstnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy.

Może zawierać gorczycę.

Podukty powiązane