JAGODY GOJI SUSZONE NA SŁOŃCU 100g Zobacz większe

JAGODY GOJI SUSZONE NA SŁOŃCU

Jagody Goji uznawane są za  „super owoce” m.in. ze względu na zawartość błonnika, żelaza oraz witamin: A i E.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

37 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Więcej informacji

Jagody Goji uznawane są za  „super owoce” m.in. ze względu na zawartość błonnika, żelaza oraz witamin: A i E. Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry i prawidłowego widzenia. Witamina E przyczynia się z kolei do ochrony komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym. Jagody goji są określane mianem silnego antyutleniacza, który pomaga zwalczać wolne rodniki.  

Jagody Goji należą do kategorii: Skarby Ziemi, którą tworzą produkty szczególnie docenianie w różnych cywilizacjach i kulturach ze względu na swój prozdrowotny wpływ. Wszystkie Skarby swoimi właściwościami zapewniły sobie stałe miejsce w historii i długiej tradycji odżywiania. Jagody Goji są szczególnie doceniane ze względu na zawarte w nich antyoksydanty i długą historię ich stosowania w azjatyckiej kultury.

  W Chinach Jagody Goji, nazywane są „czerwonymi diamentami”, a także „owocami długowieczności”. O ich istotnym wpływie na dłuższe życie niech świadczy fakt, iż Chiny są krajem, którego średnia długość życia z roku na rok się zwiększa.

 

KRAJ POCHODZENIA CHINY