KONCENTRAT OWOCOWY DO NALEWEK BRZOSKWINIA 300ML

12,20zł

Zaprawka owocowa BRZOSKWINIA to bezalkoholowy mix pozwalający na przygotowanie nalewki o mocy 28%.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

WYSYŁKA 19 CZERWCA

Więcej informacji

Prezentujemy Państwu produkt, którego wkładem głównym są owoce i soki. Zawartość jednej saszetki (300 ml) powstała z 150 g owoców.

Nasze rozwiązanie to w pełni naturalne zaprawy owocowe zawierające w składzie obok naturalnych soków i przecierów gotowy syrop cukrowy konieczny do przygotowania likieru czy nalewki. Już nie musisz bawić się w rozpuszczanie cukru, studzenie i komponowanie.

Brzoskwinia to powszechnie znany i dostępny na rynku owoc. Jego słodki smak pozwala zarówno na przygotowanie z niego wielu smacznych deserów oraz dań, jak i jedzenie na surowo. Niewielka ilość kalorii w połączeniu z bogactwem witamin i wartości odżywczych czyni brzoskwinię prawdziwie królewskim owocem.

Propozycja podania drinka BRZOSKWINIOWY PIRAT :

Składniki : 50ml białego rumu , 30ml koncentratu brzoskwiniowego Profimator , 10ml koncentratu o smaku granatów Profimator , 60ml soku pomarańczowego , kilka kostek lodu.

Wszystkie składniki należy wymieszać razem i można się cieszyć z gotowego drinka BRZOSKWINIOWY PIRAT.

Aby wykonać nalewkę brzoskwiniową Profimator należy do 1 saszetki (300ml) zaprawki PROFIMATOR dodać 1 butelkę alkoholu 40% ( 700 ml), aby otrzymać 1 l gotowej nalewki.

Dzięki nowej formule SMART 1+1 przygotowanie stało się szybkie  i proste.

Podukty powiązane