CZOSNEK MIELONY 50g Zobacz większe

CZOSNEK SUSZONY MIELONY PREMIUM (POWDER)

Czosnek  jest niezwykle cenną przyprawą kuchenną. Gatunek I premium jest niezwykle aromatyczny i posiada bardzo ładny zapach czosnku.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

80 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Więcej informacji

 Wybornie smakują przyprawione nim cielęcina, baranina, drób i mięso królicze. Doskonały jest zarówno do dań zimnych, jak i gorących, nadaje się do gotowania i pieczenia. Można nim także aromatyzować ocet i oliwę. Łączy się on również doskonale z różnymi warzywami, takimi jak pomidory, ogórki, papryka, bakłażany, cukinia, kalafior itd..

Czosnkiem naciera się wszelkie mięsa - od cielęciny, poprzez jagnięcinę, do wołowiny i wieprzowiny. Bardzo często używa się czosnku do przyrządzania różnych marynat. To czosnek właśnie nadaje im charakterystyczny akcent smakowy i zapachowy. Podobnie zresztą jak kiełbasom i innym wędlinom.

Kraj pochodzenia Chiny

Informacja o alergenach  – w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.