JAGODY GOJI SUSZONE NA SŁOŃCU 100g

4,70zł

 

JAGODY GOJI 100 GRAM

 

Więcej szczegółów

26 Przedmioty

DOSTĘPNY

Więcej informacji

 

Jagody Goji należą do kategorii: Skarby Ziemi, którą tworzą produkty szczególnie docenianie w różnych cywilizacjach i kulturach ze względu na swój prozdrowotny wpływ.

Jagody Goji uznawane są za  „super owoce” m.in. ze względu na zawartość błonnika, żelaza oraz witamin: A i E. Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry i prawidłowego widzenia. Witamina E przyczynia się z kolei do ochrony komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym. Jagody goji są określane mianem silnego antyutleniacza, który pomaga zwalczać wolne rodniki. 

Jagody Goji należą do kategorii: Skarby Ziemi, którą tworzą produkty szczególnie docenianie w różnych cywilizacjach i kulturach ze względu na swój prozdrowotny wpływ. Wszystkie Skarby swoimi właściwościami zapewniły sobie stałe miejsce w historii i długiej tradycji odżywiania. Jagody Goji są szczególnie doceniane ze względu na zawarte w nich antyoksydanty i długą historię ich stosowania w azjatyckiej kultury.

  W Chinach Jagody Goji, nazywane są „czerwonymi diamentami”, a także „owocami długowieczności”. O ich istotnym wpływie na dłuższe życie niech świadczy fakt, iż Chiny są krajem, którego średnia długość życia z roku na rok się zwiększa.

 

 

 

NIE ZAWIERAJĄ GLUTAMINIANU SODU

 

KRAJ POCHODZENIA CHINY

 

WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZ NAS PRZYPRAWY MAJĄ DŁUGĄ DATĘ WAŻNOŚCI

WSZYSTKIE PRZYPRAWY ZAPAKOWANE SĄ W WORECZKI I SZCZELNIE ZGRZANE TAK ABY NIE TRACIŁY WALORÓW SMAKOWYCH I ZAPACHOWYCH.

 

NA ETYKIECIE ZNAJDUJE SIĘ NAZWA PRZYPRAWY, SKŁAD, NUMER PARTII,

KRAJ POCHODZENIA ORAZ DATA PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA.

 

NA WSZYSTKIE SPRZEDAWANE PRZEZ NAS PRZYPRAWY POSIADAMY ODPOWIEDNIE ŚWIADECTWA JAKOŚCI

Napisz opinię

JAGODY GOJI SUSZONE NA SŁOŃCU 100g

JAGODY GOJI SUSZONE NA SŁOŃCU 100g

 

JAGODY GOJI 100 GRAM