DUO LIFE CHLOROFIL 750ML Zobacz większe

DUO LIFE CHLOROFIL 750ML

86,00zł

DuoLife Chlorofil  -  to całkowicie naturalna kompozycja składników pozwalająca oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

WYSYŁKA (48 godzin)

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Składniki:
Woda oczyszczona, chlorofilina sodowo-miedziowa 20%, chlorella standaryzowana na 50% zawartość proteiny, ekstrakt z soku jęczmienia 25:1, olejek miętowy, ekstrakt z ziela lucerny 10:1, gliceryna roślinna – stabilizator.

Sposób użycia:
10 do 20 ml raz dziennie przed posiłkiem. 

Przechowywanie:
Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 30 dni. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. 

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Nie zawiera substancji konserwujących oraz produktów genetycznie modyfikowanych.
Ze względu na zawartość naturalnych składników – kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są niezbędne do zachowania zdrowia.

Napisz opinię

DUO LIFE CHLOROFIL 750ML

DUO LIFE CHLOROFIL 750ML

DuoLife Chlorofil  -  to całkowicie naturalna kompozycja składników pozwalająca oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn.

Podukty powiązane