GUARANA MIELONA PROSZEK 100 gram Zobacz większe

GUARANA MIELONA PROSZEK

Guarana to roślina poprawiająca kondycję i dobre samopoczucie. Powszechnie uważa się, że jest to najsilniejszy naturalny środek zawierający największą ilość kofeiny.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

13 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Więcej informacji

Guarana jest szybko przyswajana i dobrze tolerowana przez organizm. Ziarna guarany zawierają 3 razy więcej kofeiny niż ziarna kawy, a mają mniej szkodliwych substancji.

Dzięki takiemu oddziaływaniu pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację, podnosi sprawność psychiczną, ale również fizyczną. Dzięki zwiększeniu wydolności i pobudzeniu metabolizmu pozwala na bardziej efektywny trening i spalenie większej ilości kalorii, a przy tym przeciwdziała zakwasom i zmniejsza łaknienie. 

Guarany nie powinny jednak spożywać osoby z nadciśnieniem, chorobami serca, nadczynnością tarczycy, czy kobiety w ciąży. 

zaleca się spożywać 1 łyżeczkę ( 3 g ) 2 x dziennie. 1 łyżeczkę guarany należy dodać do ulubionego napoju, wody lub soku - dokładnie wymieszać i wypić. Ciężko jest rozpuścić z wodą dlatego jeżeli na dnie szklanki pozostanie osad należy uzupełnić ponownie płynem, wymieszać i wypić.

Kraj pochodzenia Brazylia