Wyprzedaż! DROŻDŻE GORZELNICZE ALCOPRO T48 Zobacz większe

DROŻDŻE GORZELNICZE ALCOPRO T48

9,90zł

12,00zł

-2,10zł

-2,10zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 12,00zł

Drożdże AlcoPro T48 to mieszanka aktywnych drożdży gorzelniczych, pożywki , witamin i mikroelementów przeznaczona do szybkiej fermentacji nastawów cukrowych.

UWAGA: DATA WAŻNOŚCI 29.06.2024

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

WYSYŁKA W ŚRODĘ

Więcej informacji

Specjalna, wysokoalkoholizująca mieszanka pozwoliła osiągnąć tolerancję alkoholu do 21,5%, przy zachowaniu wyjątkowej czystości fermentacji!

Przeznaczone do fermentacji od 6 do 9kg cukru.

Skład: FOOD GRADE (klasa spożywcza) 135g drożdże, pożywka, witaminy i mikroelementy.

Mieszanka posiada szeroki zakres temperatury w jakiej może fermentować, od 200C nawet do 280C.


Skład mieszanki jest FOO DGRADE co oznacza KLASA SPOŻYWCZA. To najwyższa jakość składników, z których każdy, każdy pojedynczy jest składnikiem spożywczym! KLASĘ SPOŻYWCZĄ reprezentują wszystkie produkty wytwarzane w Szwecji, między innymi takie marki jak T3, T48, SpiritFerm czy Coobra.

UWAGA

Fermentacja przebiega spokojnie, dlatego także nie zaleca się używania korków i rurek fermentacyjnych w balonach. W pojemnikach fermentacyjnych nie należy dociskać pokrywy (ma leżeć luźno).

Zaleca się używać dużych balonów i pojemników fermentacyjnych, dla 21-litrowego nastawu potrzebny jest pojemnik lub balon o pojemności co najmniej 30 litrów.

Nigdy nie wolno dopuścić do przekroczenia temperatury 35°C, powyżej tej temperatury drożdże przestaną pracować.

Nie należy łączyć kilku opakowań drożdży ponieważ łączenie kilku opakowań nawet przy zwiększeniu ilości cukru i wody może doprowadzić do przekroczenia dopuszczalnej temperatury fermentacji

Temperatura pracy: od 20 do 28°C
Temperatura optymalna: 25°C

Podukty powiązane