KIEŁBASA SWOJSKA PREMIUM 50 GRAM Zobacz większe

KIEŁBASA SWOJSKA PREMIUM BEZ GLUTAMINIANU

Przygotowana oryginalna mieszanka do KIEŁBASY SWOJSKIEJ, na bazie przypraw naturalnych o charakterystycznym tradycyjnym polskim smaku.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

38 Przedmioty

WYSYŁKA 19 CZERWCA

Więcej informacji

 Jak na kiełbasę swojską przystało, produkowana jest według starej receptury. Ten wyjątkowy wyrób wędliniarski musi zostać przyprawiony odpowiednimi przyprawami. Głównym składnikiem przyprawowym tej kiełbasy jest naturalny czosnek płatek oraz młotkowany pieprz czarny.
Naszą mieszankę gotową do użycia cechują specjalnie wyselekcjonowane naturalne przyprawy dobrane w odpowiednich proporcjach, które nadają doskonały smak i wyrazisty aromat tej szlachetnej kiełbasie.

W jej skład wchodzą: czosnek suszony,sól, pieprz czarny,  cukier, gałka muszkatołowa, aromat-naturalny.

Zalecane dawkowanie: 7 - 10 g/kg farszu w zależności jak chce się mieć intensywny smak i zapach.

 

Sól dajemy według swojej receptury,a tą niewielką ilość soli która jest w przyprawie to nie odliczamy z przepisu.To jest przyprawa tylko do nadania odpowiedniego smaku i aromatu wędlinie.

KRAJ POCHODZENIA POLSKA

Informacja o alergenach  w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.