KIEŁBASA SWOJSKA 80 gram Zobacz większe

KIEŁBASA SWOJSKA

Przygotowana oryginalna mieszanka do KIEŁBASY SWOJSKIEJ, na bazie przypraw naturalnych z dodatkiem glutaminianu o charakterystycznym tradycyjnym polskim smaku.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

42 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU (2-3 dni roboczych)

Więcej informacji

Jak na kiełbasę swojską przystało, produkowana jest według starej receptury.  Ten wyjątkowy wyrób wędliniarski musi zostać przyprawiony odpowiednimi przyprawami. Głównym składnikiem przyprawowym tej kiełbasy jest naturalny czosnek płatek oraz młotkowany pieprz czarny.
Naszą mieszankę gotową do użycia cechują specjalnie wyselekcjonowane naturalne przyprawy dobrane w odpowiednich proporcjach, które nadają doskonały smak i wyrazisty aromat tej szlachetnej kiełbasie.

W jej skład wchodzą: czosnek naturalny suszony, pieprz czarny, sól, cukier, gałka muszkatołowa oraz wzmacniacz smaku - glutaminian sodu.

Dawkowanie 8-10g/kg farszu

Sól dajemy według swojej receptury,a tą niewielką ilość soli która jest w przyprawie to nie odliczamy z przepisu.To jest przyprawa tylko do nadania odpowiedniego smaku i aromatu wędlinie.

KRAJ POCHODZENIA POLSKA

Informacja o alergenach  w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.