PIEPRZ STAROPOLSKI ZIOŁOWY BEZ GLUTAMINIANU Zobacz większe

PIEPRZ STAROPOLSKI ZIOŁOWY BEZ GLUTAMINIANU

Pieprz ziołowy staropolski to mieszanka aromatycznych, wyrazistych przypraw. Kompozycja pasuje do dań mięsnych, kiełbas oraz ryb i warzyw strączkowych.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Waga
cena:

30 Przedmioty

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Więcej informacji

 Pieprz Ziołowy jest mieszanką odpowiednio skomponowanych ziół i przypraw, które nie tylko podnoszą smak i zapach potrawy, ale również mają działanie dietetyczne. Pieprz Ziołowy jest przyprawą uniwersalną, stosowaną do prawie wszystkich potraw z wyjątkiem słodkich. Szczególnie polecany jest do mięs (kotlety mielone, pieczenie), zup (kapuśniaki i zupy z nasion strączkowych), warzyw (surówki, sałatki z warzyw gotowanych), sosów oraz do niektórych dań jarskich. Pieprz ziołowy do potraw mięsnych dodaje się na początku, zaś do pozostałych w trakcie lub pod koniec ich przyrządzania.


Składniki: pieprz ziołowy (gorczyca, kolendra, majeranek, cząber, chilli, kminek), papryka, majeranek, kolendra, czarnuszka, kminek.

KRAJ POCHODZENIA POLSKA

Informacja o alergenach  – w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.