Nowy Nastrzykiwarka wędliniarska półautomatyczna z zestawem igieł i wężykiem Zobacz większe

Nastrzykiwarka wędliniarska półautomatyczna z zestawem igieł i wężykiem

109,00zł

Chcesz zapeklować mięso szybko, precyzyjnie i w wygodny sposób? Ta nowoczesna, półautomatyczna, łatwa w użyciu nastrzykiwarka z zestawem igieł i wężykiem spełni Twoje oczekiwania, zwłaszcza jeśli cenisz sobie wydajność.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

WYSYŁKA W CIĄGU 1-2 DNI ROBOCZYCH

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

 Zastosowane rozwiązania stawiają ten produkt na podium dla praktycznych domowych nastrzykiwarek o profesjonalnych możliwościach i efektownym designie. Z tym urządzeniem możesz peklować często i komfortowo, także większe ilości porcji.

 

Cechy, które wyróżniają tę nastrzykiwarkę:

  • Jakość i wydajność - ta profesjonalna, półautomatyczna nastrzykiwarka zapewni Ci idealne peklowanie – szybkie, łatwe i wydajne.
  • Precyzyjne i równomierne nastrzykiwanie - urządzenie umożliwi Ci korzystanie z dowolnej ilości marynaty i jej dokładne rozprowadzanie, pozwalające uzyskać odpowiednie nasączenie każdej porcji mięsa.
  • Regulowana głowica z 3 objętościami nastrzyku - dzięki zaawansowanej głowicy możesz wybrać ilość aplikowanej marynaty: 5 ml, 10 ml lub 15 ml, dostosowując intensywność peklowania do zaleceń z receptury oraz do własnych upodobań smakowych.
  • Praktyczny wężyk 1,5 m z obciążnikiem - nastrzykiwarka wyposażona jest w wytrzymały, długi wężyk z obciążnikiem. Pomaga to utrzymać wężyk w marynacie i ułatwia jej wygodne aplikowanie z różnych naczyń.
  • Zestaw 4 igieł o różnych średnicach - w komplecie znajdziesz 2 igły o średnicy 3 mm i 2 o średnicy 5 mm. Daje to możliwość nastrzykiwania różnych rodzajów mięs w sposób dostosowany do ich wielkości, kształtu i struktury.
  • Solidna konstrukcja i łatwa obsługa - atutem nastrzykiwarki jest jej solidne wykonanie, gwarantujące trwałość i niezawodność, a prosta obsługa urządzenia sprawia, że nawet początkujący wędliniarz będzie mógł cieszyć się doskonałymi rezultatami.

 

Wypróbuj tę praktyczną nastrzykiwarkę o świetnych parametrach i nowoczesnej konstrukcji. Idealnie dopełni ona Twój wędliniarski warsztat i zapewni nowe możliwości w zakresie DIY.

Efektywna i łatwa w użyciu nastrzykiwarka to niezbędne narzędzie dla każdego, kto pragnie podnieść jakość swoich wyrobów wędliniarskich - a ten model docenią zarówno doświadczeni mistrzowie, jak i pasjonaci dopiero rozpoczynający swoją przygodę z wędliniarstwem. Prezentowana nastrzykiwarka to nie tylko wydajność i precyzja, ale także komfort użytkowania i czyszczenia. Proces przygotowywania jest wręcz intuicyjny, a aplikowanie marynaty szybkie i proste.

Długi wężyk z tworzywa o długości 1,5 m, z obciążnikiem, pozwoli Ci na czerpanie z naczynia solanki w takiej ilości, jakiej potrzebujesz - zależnie od wielkości peklowanej porcji, struktury mięsa i wskazań w przepisie. Docenisz stabilność igieł, wielofunkcyjną, ergonomiczną rączkę do zasysania zalewy peklującej i nastrzykiwania mięsa, a także automatycznie napełniający się zbiornik i regulowaną objętością nastrzyku (5, 10, 15 ml). W komplecie otrzymujesz 4 igły o różnych średnicach: 2 szt. z Ø3 mm i 2 szt. z Ø5 mm, a także zapasowy ring (pierścień mocujący do igieł).

Wypróbuj tę praktyczną nastrzykiwarkę i z powodzeniem rozwijaj swoją kulinarną kreatywność!

Uwaga: Przed użyciem produktu zapoznaj się z instrukcją obsługi podaną na opakowaniu.

Zestaw zawiera małe części i ostre igły - podczas użytkowania nastrzykiwarki należy zachować ostrożność. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. 

Podukty powiązane