PAPAJA KOSTKA KANDYZOWANA 250 GRAM Zobacz większe

PAPAJA KOSTKA KANDYZOWANA 250 GRAM

9,50zł

Papaja to tropikalny owoc przypominający kształtem gruszkę. Papaja jest bogata w witaminy A, C oraz z grupy B. Ponadto zawiera wapń, magnez i potas oraz luteinę.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Papaja jest niezwykle bogatym źródłem enzymów proteolitycznych. Są to substancje chemiczne, które umożliwiają trawienie białek. Mowa tu konkretnie o papainie, która sprawia, że owoc ten pomaga naszemu organizmowi w trawieniu posiłków białkowych. Ponadto Papaja zawiera argininę, który jest znana jako istotny składnik wpływający na męską płodność. Zawarte w papainie carpainy utrzymują serce w dobrej kondycji. Bogactwo błonnika pozwala na obniżenie złego cholesterolu we krwi, a witamina C iE oraz karotenoidy zapobiegają jego utlenianiu i chronią układ krwionośny. Dzięki fibrynom, które są rzadkością w świecie roślin papaja usprawnia proces krzepnięcia krwi.

 

Składniki: papaja, cukier, dwutlenek siarki.

KRAJ POCHODZENIA TAJLANDIA

Informacja o alergenach  – w zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, gorczyca, laktoza, różne orzechy, produkty zawierające seler, dwutlenek siarki i gluten.  Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.