MATA TEFLONOWA NA GRILLA 40X33CM

Fantastyczna mata teflonowa do przygotowywania potraw na grillu i w piekarnikuŚwietnie się sprawdza przy pieczeniu mięs, ryb, oraz innych smakołyków przyrządzonych przez nas.

Więcej szczegółów

wybierz:
nazwa:
Ilość
cena:

19 Przedmioty

WYSYŁKA (1-2 dni robocze)

Więcej informacji

Na teflonowej macie wielokrotnego użytku można piec smażyć i grillować. Mata jest lekka i łatwa w użyciu, a materiał z którego została wykonane odznacza się wysoką jakością. Świetnie sprawdza się zarówno na grillu jak i w domowym piekarniku. Dzięki teflonowej powłoce z łatwością zdejmiesz z niej potrawy, które zawsze będą soczyste i równomiernie dopieczone.

 

Teflonowa mata do grilla jest odporna na wysokie i niskie temperatury. Dzięki wytrzymałości termicznej do 260°C, możesz grillować bez obaw że przypalisz ją albo swoje danie. Pamiętaj tylko aby ruszt do smażenia, na którym położysz matę umieścić minimum 15 cm nad paleniskiem. Mata może być myta ręcznie jak i w zmywarce a do jej czyszczenia nie trzeba używać żądnych środków chemicznych. Mata nie przenosi zapachu przyrządzanych na niej potraw, nadaje się więc zarówno do mięsa jak i warzyw. Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwo ją przenosić i przechowywać.

Wymiary 40x33cm

Podukty powiązane